Biyolojik Örnek Saklama Tankları

cry_dif

Cryo Diffusion, tüm biyolojik numuneler için sıvı / buhar veya tümüyle kuru depolama sistemlerinde çok çeşitli kriyobiyolojik numune saklama tankları sunar. Bu tankların hepsi CE işaretli ve tamamen Tıbbi Cihaz Uyumludur. Straws, kan torbaları, Cryo-vial, ampuller veya herhangi bir biyolojik numune, Cryo Diffusion’ın kriyobiyolojik saklama tanklarında saklanabilir. Cryo Diffusion ayrıca müşterinin özel ihtiyaçları için özel depolama sistemleri tasarlayabilir ve üretebilir.

KÜÇÜK KAPASİTELİ KRİYOJENİK ÖRNEK SAKLAMA TANKLARI
B Serisi Yüksek KapasiteliBu “yüksek kapasiteli” tanklar serisi, biyoloji, hayvancılık, araştırma, tıbbi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve çok sayıda numune, strawların veya cryovial saklanmasına olanak sağlar.
B Serisi Uzun Saklama SüreliBu “uzun saklama süreli” tanklar serisi, biyoloji, hayvancılık, araştırma, tıbbi alanlarda kullanım için tasarlanmıştır ve minimum sıvı azot tüketimi ile numunelerin, strawların veya cryoviallerin uzun süre saklanmasını sağlar.
DRY SHIPPER
BS Serisi Dry ShipperBu “kuru depolama” tankları serisi, biyoloji, hayvancılık, tıbbi alanlar araştırması ve kuru ve güvenli koşullarda taşınması için numunelerin, strawların veya cryoviallerin depolanmasına olanak tanımak için tasarlanmıştır.
Transfer Veri kaydediciKüçük boyutlarda veri saklama sistemi sayesinde bir yıla kadar veri depolayabilen çok kompakt ve sağlam bir veri kaydedicidir 5 tl bonus bahis siteleri.
YÜKSEK KAPASİTELİ KRİYOJENİK ÖRNEK SAKLAMA TANKLARI
BR SerisiBR 2000 serisi, sıvı veya gaz halinde cryotubes™ içerisinde numune depolanması için tasarlanmış bir dizi kriyobiyolojik tanklar.
LO SerisiLO 2000 serisine ait tüm kriyo tanklar, geniş ağızlı ve yaylı açma kapağı sayesinde numunelere kolay erişim sağlar.
BF SerisiBF serisi kriyojenik saklama tankları, her türlü biyolojik numune için çok yüksek saklama kapasitesi sunar.
CD SerisiCD serisi, sıklıkla manipülasyon gerektiren biyolojik örneklerin depolanması için uygun bir kriyojenik sıvı azot tankına olan ihtiyacı karşılamak üzere geliştirilmiştir.
CF SerisiCF serisi kriyojenik saklama tankları, her türlü biyolojik numune için çok yüksek depolama kapasitesi sunar.
SD SerisiSD serisi, aşırı düşük ve sabit sıcaklıklarda uzun süreli depolama için geliştirilmiştir.
KRİYOJENİK TANKLAR İÇİN ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTELERİ
DEN ve ITNOtomatik doldurma, sıcaklık izleme ve izlenebilirliği yönetme yeteneğine sahiptir.
Cryo Kontroller S170, S170-10PLC S170, sıvı azot (LN2) seviyesini izlemek ve kontrol etmek ve kriyojenik bir tankın sıcaklığını ileri elektronik teknolojiyle okumak için tasarlanmıştır.

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tek105comtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5277

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/tek105comtr/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110